1 / 1
14 TOMOS
450 €
Цената е фиксна
16.08.2020 23:29

Охрид / Охрид

Марка:

Tomos

Вид:

Останато

Година:

1980

Модел:

14

Километри:

10000

1978 praen celocen remont nema dokumenti

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
078422667
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам