1 / 1
Термо печка
1 €
25.10.2021 13:03

Ресен

Се продава термо печка со постоље
6kV
Цена по договор

Борис 071 529 252

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Се продава од:

Jovce
Потврден огласувач
070481167
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам