1 / 4
Matici muteri strafovi za bandasi felni
2.500 МКД
Цената е фиксна
19.11.2022 22:06

Македонска Каменица / Делчево

Состојба на предмет
Нов

Марка:

BMW

Должина:

Останато

Epman sport m14x1.5 crni
20br so dupli navoj
Novi nekoristeni kupeni po greska
Made in Italy

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Штрафови за бандажи

Се продава од:

Sasha
Потврден огласувач
070665255
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам