1 / 4
Odlicna Mazda 3 sedan
3.200 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.08.2021 23:37

Кичево

Марка:

Mazda

Модел:

3

Година:

2004

Гориво:

Бензин

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Mazda 3 sedan 1.6 benzin, 2004 godina, mnogu socuvana so pominati realni 170 000 kilometri. Registrirana cela godina. Vredi da se vidi... INFORMACII NA 075-277-299

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

bobi
Потврден огласувач
078491788
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам