Dukan vo stokovna kuka Negotino
По Договор
16.02.2022 23:39

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

20 m²

Спрат:

2

Греење:

Струја

Se izdava/prodava
Dukanot e na dva sprata, renoviran. Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

stefka
Потврден огласувач
072250852
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам