1 / 11
Apartmani Veloski - Ohrid
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.09.2022 10:22

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Струја

Дворна површина:

60 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Arif Mustafa br.9

Se izdavaat novi apartmani od 50 i 70m2 na samo10 min.pesacko rastojanie do centar i do Ohritskoto ezero.Aparmanite se so ful oprema i se izdavaat vo tekot na cela godinaa cenata e po dogovor.za poveke informacii na : Google www.Aparmani Veloski com.na f.b. Apartmani Veloski ‐Ohrid kako i na mob.070261689.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува / Можна е замена од:

lazor
Потврден огласувач
070261689
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам