1 / 12
Mazda 6 2004 na plin
1.700 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.10.2020 13:00

Делчево / Делчево

Марка:

Mazda

Модел:

6

Година:

2005

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava mazda 6 dokarana od germanija na germanski tabli e moze da se carini za eden 1 den carinena kolata e na plin zapisan vo sobrakajna so atst kolata e koska na germanski tabli bez carina e 2350 kolata e vo makedonija momentalno moze zamena za pezo 206 opel corsa ili drugo malo vozilo itno porAdi vrakanje za germanija

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

darko
Потврден огласувач
077896748
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам