1 / 1
Se prodava Rakia na golemo i na malo
100 МКД
11.06.2022 10:55

Кавадарци / Кавадарци

Se prodava rakia na golemo i na malo 51 stepen
Za otkup nad 100 litra davame 10% popust. Rakiata e zlatnikava boja, perfektna za vo restoran/kafana.
Ракија Ракија Rakia Rakija

Категорија: Храна и готвење / Пиво, Алкохолни пијалаци

Се продава од:

Andon
Потврден огласувач
070376516
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам