1 / 3
Инвалидско помагало
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.08.2020 09:42

Карпош / Скопје

Продавам инвалидско помагало користено
075/384-515

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Инвалидски колички

Се продава од:

Сања Антиќ
Потврден огласувач
075384515
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам