1 / 4
Инвалидска количка нова
4.000 МКД
Цената е фиксна
18.08.2020 09:44

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Инвалидска количка нова
075/384-515

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Инвалидски колички

Се продава од:

Сања Антиќ
Потврден огласувач
075384515
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам