1 / 8
Pasat b6
5.500 €
Цената не е фиксна
18.08.2020 12:23

Демир Хисар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

20000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2020

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava passat b6 2006 g 77kw so navigacija ,kamera za rikvers, klimatronik, ksenon sijalici fabricki greaci na sedista,euro kuka, i druga oprema

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Ace
Потврден огласувач
076639100
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам