1 / 3
Niva-Drugovo, 2460 m2
3.400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.11.2020 00:41

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

2460 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Nivata se naoga vo Drugovo vo blizina na rekata Treska, pat nema, samo sezoski.
Nivata e 2460 m2.
Na slikite se gleda ubavo kade se naoga nivata.
Kontakt 071-338-741 viber

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

miki
Потврден огласувач
070636694
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам