1 / 1
SE BARA SOFER C E KATEGORIJA
1 €
13.10.2022 13:33

Бутел / Скопје

Se bara sofer za relacija MK -TR , TR - MK ,TR - KS
Euro5 vozila
Za podetalni informacii javete se na: 078 337 331

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Fadlan
Потврден огласувач
070 242 241
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам