Staklo za masa 120x80 cm, debelo 6 mm
250 МКД
09.04.2022 16:30

Битола / Битола

Staklo za masa 120x80 cm, debelo 6 mm i drugo 80x80 cm.

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

Kire Popovski
Потврден огласувач
075295463
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам