1 / 3
Фотеља / Fotelja
600 МКД
20.09.2020 22:08

Струга / Струга

Se prodava dobro socuvana fotelja. Krem boja. Ugodna za sedenje.
Kontakt: 079 349 945
Cena: 1100 denari.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Фотељи

Се продава од:

Koste
Потврден огласувач
079349945
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам