1 / 6
Coper
1.050 €
02.09.2020 13:00

Битола / Битола

Марка:

Kee Way

Вид:

Останато

Година:

2008

Модел:

Superlights 150

Километри:

15000

Se prodava Keeway Superlights 150 kubici so kufer i vgraden alarm vo odlicna sosotjba.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
070701140
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам