1 / 10
Se prodava kuka na ul.Djonkenedi 548m²
1 €
Денес 00:50

Чаир / Скопје

Број на соби:

10

Квадратура:

548 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

2012

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Djonkenedi 23б

Kukata se naoga na djonkenedi pozadi zgradite so brojki i e delena na 3 stana,eden dukan i podrum..
Stan 1: 153.3m² ima 5 sobi 3 kupatila, 1 balkon
Stan 2: 79.3m² ima salon, edna soba, kupatilo
Stan 3: 79.4m² ima salon, dve sobi, kupatilo i eden balkon..
Dukan : 138m²
Podrum: 98m²
Cena samo na lice mesto za seriozni kupuvaci..


Za povise info javetese na brojot: 070-548-901

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

skopje
Потврден огласувач
...
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам