1 / 5
Vobleri Zabi
400 МКД
09.12.2021 20:10

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Се продаваат нови воблери, некористени, цена поволна 4000денари за сите.
И два површински воблери 250денари

Категорија: Спортска опрема и активности / Риболов / Останато

Се продава од:

x
Потврден огласувач
+38976523337
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам