1 / 2
Fotelji
8.000 МКД
Цената не е фиксна
19.08.2020 20:12

Струга / Струга

Se prodavaat dve fotelji, so spustanje. Cenata e za dvete fotelji.
Kontakt tel: 075310524

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Фотељи

Се продава од:

Monika
Потврден огласувач
0038977583268
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам