1 / 8
ИМПЕРИЈА – Куќа понова градба
200.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.02.2023 22:45

Охрид / Охрид

Број на соби:

5

Квадратура:

190 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

ohrid

Шифра Д 90/5
Се продава опремена куќа со површина 190м² и катност П+Пк.Дворната површина изнесува 300м².
Куќата се наоѓа во ул.Момчило Јордановски.
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ – Куќа 370м2

0 €

ИМПЕРИЈА – Куќа продажба

60000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам