1 / 1
Mikser
600 МКД
20.09.2021 17:14

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Mikser so 7 brzini
kontakt 070 503 662 <------------------

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Миксери

Се продава од:

Dzivdzi Oreo
Потврден огласувач
070 503 662
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам