1 / 12
Prodavam nov stan vo Ohrid centralno podracje
65.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.06.2022 09:13

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

65 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Se prodava nov stan vo Ohrid centralno gradsko podracje (naselba Hristo Uzunov) vo blizina na istoimenoto osnovno uciliste. Korisniot stanben prostor e 57 m2, terasa 8m2 Obezbeden e i parking prostor. Telefon za kontakt 071/238-949

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Angel Jancev
Потврден огласувач
071238949
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам