1 / 10
***Apartmani***
600 МКД
16.08.2022 12:11

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Греење:

Нема

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2020

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ohrid

Se izdavaat dva novi apartmani vo Ohrid odma do avtobuskata stanica 12 minuti do centar.

Apartman br. 1 so kapacitet za 3 osobi so posebno kupatilo i balkon. Cena 1800 denari.

Apartman br. 2 so kapacitet za 4 osobi pogoden za 2 para ili familija so balkon i kupatilo.
Cena 2400 denari.

Rezervacii na tel. +38977719797

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Goce
Охрид
Потврден огласувач
077593608
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам