1 / 1
Capriolo Oxygen
8.000 МКД
Цената е фиксна
26.12.2020 09:55

Аеродром / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

Продавам Capriolo Oxygen, како на сликата. Италијанско меко седиште во бела боја, речиси нови гуми. Има мала луфта на воланот (стемот) и голема луфта на спојката кај педалите (crankset - crank arm). Цена фиксна 8'000.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
071233888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам