1 / 2
Nadvoresna wifi antena
2.500 МКД
Цената е фиксна
14.05.2022 17:35

Демир Капија / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Se prodava TP-LINK wireless outdoor Access point . Antenata e pod garancija od setec do 09/2021.Koristena e 3 meseci. Ima mn. Jak signal i golem domet.

Категорија: Компјутери / ПОС уреди

Се продава од:

ZORAN
Потврден огласувач
075426681
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам