1 / 11
Se prodava Fiat Doblo 1.9Multijet
4.300 €
30.08.2020 09:50

Неготино / Неготино

Марка:

Fiat

Модел:

Doblo

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Fiat Doblo 1.9Multijed
Proizvedeno 2009g

OPREMA
-Elektricni Prozori
-Podesuvanja na sedista
-Airbag SRS
-Elektricni Retrovizori so greaci
-ESP Protiv Prolizguvanje
-Bord Kompjuter
-Servo Volan
-ABS Kocnici
-Centralna brava so daljinsko vo kluc
-Klima
-Radio Original

Generalen servis pred 3000km
MKDTel.kontakt +38972700724

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
072700724
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам