1 / 6
Виљушкар Утоварач / Viljuskar Utovarac TOYOTA
5.490 €
06.06.2023 20:13

Неготино / Неготино

“TOYOTA” Утоварувач-вилушкар
Увоз од Јапонија
Тел. 075 457 991.
Гуми протект Неготино

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ
Потврден огласувач
043371220........075457991
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам