1 / 8
Mercedes Benz A160 1999 god. Benzin/Plin ates..
1.800 €
Цената не е фиксна
20.08.2020 22:53

Пехчево / Берово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

A 160

Година:

1999

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2021

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Mercedes Benz A160 1999 godina. Benzin/Plin ates..
Od oprema ima:..
- ABS , SRS , AIR-BAG.
- Klima.
- Centralna brava.
- Servo volan.
- EL - Stakla.
- EL - Retrovizori.
- Podesuvanje na volan i sedisite po visina i dlabocina.
- Radio so usb.
- Realni Km: 220.000.
- Registriran do 21.7.2021 godina.
- Skoro novi gumi.
- Smenet set lanec so zategav , vodna pumpa.
- Na kolata e se smeneto , bez maana kolata e vo mnogu dobra sostojba bez ni edna maana..
- BEZ ZAMENI BEZ ZAMENI..
Za poveke info samo na tel: 072-204-908..

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Iv
Потврден огласувач
070-814-964
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам