1 / 2
Регал се продава
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.08.2020 22:56

Куманово / Куманово

Се продава 4 делен регал во солидна состојба. Цена по договор.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Се продава од:

Nebojsa
Потврден огласувач
070260270
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам