1 / 2
Оригинален англиско-англиски Websters речник
5.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.08.2020 23:09

Куманово / Куманово

Се продава оригинален англиско-англиски Websters речник, издаден 1989 година од Portland House, Њујорк, САД. Речникот има 2000 страни со 250 000 зборови. Речникот е очуван.

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Колекционерство

Се продава од:

Nebojsa
Потврден огласувач
070260270
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам