1 / 12
kacigi za velosipedi
111.111 МКД
21.08.2020 14:19

Гостивар / Гостивар

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

kacigi za velosipedi ..golemini sx.s.mL.xl
specialized
crivit
giro
alpina
dtag
fiser
idrugi modeli ceni od 600.800.1000 den

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
070831809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам