1 / 3
Protocni cesmi so boljer
1.500 МКД
Цената е фиксна
03.05.2022 18:37

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

ZIDNA I NASADNA

So fleksiilno crevo 1600den
So sklopka na struen udar
Ruski proizvodstvo
Moknost 3kw
Brzo zagrevanje na vodata do 60 stepeni za 2-3 sekundi

Imame i so tus isto taka
Nasadna i zidna
Cena 1700den

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Чешми

Се продава од:

Online prodazba
Skopje
Потврден огласувач
070686516
Испрати Е-маил до огласувачот

Univerzalen drzac za plazma tv

800 МКД

Prenosliv frizider za vo kola

1500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам