1 / 2
NOVI UVOZNI ALKOHOLNI PIJALOCI VO MK
450 МКД
Цената е фиксна
09.09.2020 12:56

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodazba i distribucija na alkoholni pijaloci.
Od 1-5 kolicina dostavata e 100 denari ,
Nad 5 e besplatna.Plakanjeto za firmi e na faktura , a za ostanatite pri dostava.
Telefon za kontakt 079 236 456

Категорија: Продавници, Трговија / Трговски центари

Се продава од:

Eva
Потврден огласувач
076434639
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам