1 / 7
Prodavam GOLF3
1.600 €
22.08.2020 19:43

Кратово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

1995

Гориво:

Дизел

Километри:

90000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2020

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Prodavam golf 3, dizel vo dobra sostojba,1995god.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

RANKO
Потврден огласувач
078318136
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам