1 / 4
Bure od orev
1.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.11.2022 15:34

Штип / Штип

Se Prodava bure od OREV,ocuvano.Staro e 50 godini.
Pogodno za cuvanje rakija vino.
077535176

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

XXX
Потврден огласувач
077318308
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам