1 / 1
ЗЕМЈОДЕЛСКА ПАРЦЕЛА ОД 37800 м2-Кременица
80 МКД
Цената не е фиксна
14.10.2022 12:53

Битола / Битола

Тип на земјиште:

Земјоделско

ПАРЦЕЛАТА -НИВАТА Е НА ДОБРА ЛОКАЦИЈА ,ПОТОЧНО КАЈ РАБОТИЛНИЦАТА НА ЗИК ПЕЛАГОНИЈА ,ПАТОТ ЗА С. ЕГРИ И ВО КОЈА ИМА ДВА ХИДРАНТИ СТРЕЖЕВСКА ВОДА.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Агенција за недвижности ИТОН-БС
Ул.Климент Охридски 35/1 Пелагонка 2
Потврден огласувач
071/56 33 85
075/24 11 02
Испрати Е-маил до огласувачот

ПЛАЦ Г. ОРИЗАРИ Кај Балисимо

17 МКД

НИВА 150000 м2

5 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам