1 / 9
Prodavam golf4 na delovi 1.6sr 1.9tdi
8 €
02.07.2022 20:13

Неготино / Неготино

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

1998

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

05.2018

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Polovni delovi za golf 4 1.6sr 1.9
070312175

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Jordan
Потврден огласувач
070312175
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам