1 / 7
Куќа во Јанковец на 3 спрата
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.08.2022 20:06

Ресен

Број на соби:

8

Квадратура:

440 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

94 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

Јанковец

Се продава куќа во Јанковец покрај патот за Кривени.
Куќата е со 3 спрата со подрум и преден и заден двор со помошни простории.
Има подрум и 2 спрата со 7 соби и 2 купатила.

Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Наде Кочовска
Потврден огласувач
071657368
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам