1 / 4
Casovnik saat Luxor swiss navivac
2.200 МКД
16.10.2022 20:45

Аеродром / Скопје

Se prodava retro klasicen mehanicki casovnik
Luxor Swiss made
Ultra tenok i eleganten
Servisiran, precizen i tocen.

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Луксузни Часовници

Се продава од:

AN
Потврден огласувач
070305054
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам