1 / 12
VENDING KAFEMAT / KAFEMATI
По Договор
02.09.2022 14:25

Прилеп / Прилеп

Se prodavaat vending kafemati so instant kafe
Spazio, Venezia LX, Bergamo
Ima pogolem izbor na kafemati od ovie modeli

Se prodavaat i kafemati so kafe vo zrno Brio 250 so knizen i zelezen citac

Za poveke informacii javete se na telefon
078 452 611- Rubin

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
071 314 147
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам