1 / 1
SERVISER ZA RAZLADNI UREDI/СЕРВИСЕР ЗА РАЗЛАДНИ УРЕДИ
1 €
25.08.2020 15:46

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Занаетчиска дејност

Пол :

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

КИК СЕРВИС ДООЕЛ - СКОПЈЕ
НУДИМЕ РАБОТА ЗА СЕРВИСЕР ЗА РАЗЛАДНИ УРЕДИ, НА НЕОПРЕДЕЛЕНО ВРЕМЕ.
ПОТРЕБНО РАБОТНО ИСКУСТВО МИН.3год.
ВАШАТА БИОГРАФИЈА ИСПРАТЕТЕ ЈА НА info@kikservice.com.mk или закажете интервју на 02/3088098 од 09-17ч

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
076422566
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам