1 / 12
Количка Транспортер Хранилка Клцкалка Дубак Крлешка-Џампер
1 МКД
15.06.2022 21:17

Битола / Битола

Се продаваат количка, транспортер, хранилка, клацкалка, дубак, крлешка. Сите работи се во исправна состојба.
Цена за сите заедно 11000ден
Поединечно:
Количка Бертони модел чанта 2700 ден
Транспортер Бертони модел 1700 ден
Хранилка 1700 ден
Клцкалка 1600 ден
Дубак Jungle модел 2100 ден
Крлешка-Џампер за на врата 1700

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Разно

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
078 234 759
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам