1 / 2
MONROE AMORTIZERI G&N AVTODELOVI BITOLA
2.000 МКД
Цената е фиксна
Денес 10:53

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Други

Модел:

site

Tип на делови:

Амортизација Амортизери

MONROE e nezapirliv koga se raboti vo unapreduvanjeto na bezbednosta na patistata so najnova tehnologija i odgovara na skoro na site vozila na nasite patista.

NAPRAVENI DA TRAAT.

Od sega so 15% popust na MONROE za site vozila ZASEKOGAS!!!


GARANCIJA 2 god. a, MONROE SPECTRUM I 5 godini.

Ovlasten distributer G&N AVTODELOVI BITOLA.
TELEFON. 071 222 973

Vrsime isporaka niz cela Makedonija.

Огласи од: GN AVTODELOVI

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

GN AVTODELOVI
Goce Delcev br.1
Потврден огласувач
071222973
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам