1 / 1
Se izdava deloven prostor vo Dukandzik
1 €
Цената не е фиксна
01.10.2020 03:33

Чаир / Скопје

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

Se izdava deloven prostor na odlicna lokacija vo Dukandzik, so prostranost od 60 metri kvadratni so moznost za najmuvanje i na podrumskiot prostor pod dukjanot. Za poveke informacii, javete se na 070481823.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

AMIDE
Потврден огласувач
38970481823
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам