1 / 2
Калорифер Bauer
500 МКД
22.09.2020 13:45

Аеродром / Скопје

Се продава користен калорифер Bauer, во одлична состојба без никакви знаци на употреба.

kalorifer греалка grealka

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Калорифери

Се продава од:

Dino
Потврден огласувач
078 425 116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам