1 / 5
Plocki prva klasa zidni
400 МКД
17.06.2022 21:08

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Plocki prva klasa zidni za vo sekoja soba.
Kolicinite se ograniceni.

dimenzija: 25 na 40cm
Tel: 078740013
Ace

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Предмети од керамика

Се продава од:

zdravko
Потврден огласувач
079238189
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам