1 / 3
Трпезариска маса со шест столици
6.500 МКД
22.09.2020 23:31

Карпош / Скопје

Се продава маса од масивно дрво со шест столици по цена од 7000 денари.

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од:

Ана Стефановска
Потврден огласувач
070919092
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам