1 / 4
ip Wifi Kamera 4MP HIKVISION / kameri
5.900 МКД
26.08.2020 22:53

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

HIKVISION IP WIFI KAMERI 4MP
CENA 5900 denari ( price 95€ )
-Rezolucija 4mp HD / 30m
-Povrzuvanje wifi ili Lan kabel
-Memorija za snimanje podrzuva Micro sd card do 128gb
-Podrzuva Onvif, NVR
-Senzor nokno gledanje
-Senzor za dvizenje i alarm
-Otporna na dozd,sneg,magla,vlaznost
-Sledenje vo zivo od mob telefon
Za montaza ili naracka kontakt na
078217892 (viber/whatsapp)
Global Focus - Штип

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Се продава од:

oglasuvac
Stip
Потврден огласувач
078217892
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам