1 / 3
Shitet Toka dhe Shtepia
1 €
26.08.2020 23:42

Тетово / Тетово

Квадратура:

1200 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Shitet Toka dhe Shtepia 1200 m2 ne Recic te Vogel per kontakt 072208689 (viber whatsap)

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Samed
Потврден огласувач
072208689
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам