1 / 11
Бравар / Заварувач со 30 годишно искуство
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.10.2020 20:47

Кочани / Кочани

Бравар / Заварувач со 30 годишно работно искуство изработува секакви метални конструкции, Огради и Врати од ковано железо, тенди и настрешници. Висок квалитет во изработката по најповолни цени !
Тел: 071 662 178 - Славко Јованович

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Железарија

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
078218183
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам